Strony Internetowe

Skip Navigation LinksStrona główna|Oferta|Strony internetowe

WYBIJ SIĘ PRZED KONKURENCJĘ...

ZAMÓW PROFESJONALNĄ STRONĘ WWW !

Nasza oferta to kompleksowe tworzenie stron internetowych. Dla nas tworzenie strony internetowej to tworzenie wizerunku klienta w sieci, dlatego zawsze szukamy sposobności, aby wykreować i wzmocnić markę klienta w sieci, począwszy od wyboru domeny, kończąc na odpowiedniej promocji. Twoi potencjalni klienci najczęściej będą poszukiwać Twoich usług poprzez sieć Internet, bo w ten sposób jest łatwiej, szybciej i wygodniej. Sieć to dla klienta miejsce, w którym może znaleźć daną usługę, czy nawet ją zrealizować, oszczędzając czas i pieniądze. Ponadto dzięki rozwojowi mobilnego Internetu i mobilnych urządzeń może to zrobić z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Dlatego pozwól nam pomóc Twojej działalności zaistnieć w sieci, a także zapewnić Ci w niej pewną pozycję. Musisz ukazać swój profesjonalizm i zbudować wizerunek, tak aby wyróżnić się na tle konkurencji, a także być godnym zaufania w oczach klienta. Z nami możesz tego dokonać!
    Budując z nami stronę internetową masz zagwarantowane:
  • Nowoczesna i elegancka wygląd strony Internetowej
  • Serwer, domena, konto pocztowe na rok gratis
  • Obsługa techniczna przez rok
  • Darmowa instalacja usług Google Analytics, Google Maps
  • Doradztwo Informatyczne w zakresie budowy strony
  • Strona Responsywna (RWD)

Razem możemy więcej!

Wybór należy do Ciebie!

W naszej ofercie znajdziesz różne typy stron internetowych:

STRONA WIZYTÓWKA
Strony Internetowe Basic- Nubsoft
Prosta, atrakcyjna i funkcjonalna strona internetowa będąca wizytówką Twojej firmy w sieci. Przeznaczona jest dla użyt­kowników chcących tanim kosztem zbudować pozytywny wizerunek w sieci.
STRONA Z CMS
Strony Internetowe Premium- Nubsoft
Strona internetowa rozszerzona o CMS, czyli system zarządzania treścią, dzięki któremu możesz dynamicznie zmieniać treści na stronie o każdej porze dnia i nocy. Produkt, dla bardziej wymagających użytkowników, potrzebujących ciągle aktu­alizować treści, czego przy­kładem może być portal inter­netowy lub blog firmowy, a także sklep internetowy.
STRONA DEDYKOWANA
Strony Internetowe Premium- Nubsoft
Dla najbardziej wymagających użytkowników dedykowana strona www, mająca nieszablonową funkcjonalność, perfekcyjnie skrojona na miarę potrzeb klienta.

CO NAS WYRÓŻNIA?

U nas każdy klient jest traktowany indywidualnie, dlatego staramy się tworzyć rozwiązania, które w pełni Cię usatysfakcjonują. Nasze rozwiązania budujemy z zachowaniem standardów i optymalizujemy je pod kątem wyszukiwarek. Stawiamy na współpracę z Tobą, tak aby w pełni poznać Twoje oczekiwania. Chcemy żeby Twoja strona była niepowtarzalna i atrakcyjna graficznie, ale zarazem prosta i funkcjonalna. Chcemy wspólnie z Tobą osiągnąć sukces.

NIE JESTEŚ PEWIEN, KTÓREGO ROZWIĄZANIA POTRZEBUJESZ?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać odpowiednią ofertę dla Ciebie. Zidentyfikujemy Twoje potrzeby, a także podpowiemy kierunek rozwoju, korzystając z naszej bogatej wiedzy. Dodatkowo zajmiemy się za Ciebie wszystkimi innymi czynnościami, jak zakupem domeny, utrzymaniem serwera, opieką powdrożeniową, a także szeregiem innych czynności, którymi chcemy się zająć my, a byś Ty mógł prowadzić własny biznes i odnieść należyty sukces.