O Firmie

Skip Navigation LinksStrona główna|O firmie
Postaw na współpracę z nami już dziś!
Skontaktuj się z nami :

tel.: 690-422-372
e-mail:

Siedziba firmy:

ul. Piękna 2A (I piętro)

41-200 Sosnowiec

Możesz umówić się z nami na spotkanie, dojeżdżamy do klientów w

Sosnowcu, Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Czeladzi, Chorzowie, Siemianowicach Śląskich, Mysłowicach, Jaworznie i wszystkich innych miastach Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego.

Obsługujemy klientów z Polski i Całego Świata!
Nubsoft to firma świadcząca usługi informatyczne, stawiająca na innowacyjne rozwiązania i technologie, realizująca zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw.
Pragniemy kompleksowo obsługiwać małe i średnie przedsiębiorstwa, zapewniając im szeroką ofertę usług informatycznych. Wiąże się to z naszymi przekonaniami, zgodnie z którymi, każdy przedsiębiorca powinien skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, a stronę informatyczną swojej działalności powierzyć naszemu bogatemu doświadczeniu i umiejętnościom.
Nasze rozwiązania charakteryzują się prostotą w swej funkcjonalności, a jednocześnie przejrzystym i przyjemnym wizualnie interfejsem. Stawiamy na użyteczność, aby korzystanie z naszych rozwiązań było w pełni intuicyjne i łatwe.
Dążymy do tego, aby każde działanie związane z informatyką przynosiło naszym Partnerom korzyści, kreowało wzrost ich wartości, a także budowało ich pozytywny wizerunek. Chcemy wspólnie z naszymi Partnerami osiągać sukces, bo Sukces naszego Partnera to nasz Sukces!